Sprawdź, czy mamy wolne miejsce 🡢

Witajcie w Przedszkolu 8 kroków

- przestrzeni zabawy, edukacji i wsparcia w rozwoju
  • Bezpieczne miejsce

Maksymalnie 12 dzieci w całym przedszkolu. Bezpieczne miejsce dla całej rodziny.

• Opieka specjalistów

Oferujemy opiekę szerokiego grona specjalistów: psychologa, logopedy, terapeuty pedagogicznego i wielu innych.

• 8 sfer rozwoju

Każda dziecko odkrywa i rozwija u nas swój niepowtarzalny wzór 8 rodzajów inteligencji zgodnie z teorią H. Gardnera.

• Rodzinna atmosfera

Dbamy o emocje, uczucia, więzi i relacje – budujemy miejsce gdzie dzieci są i czują się szczęśliwe oraz w pełni zaopiekowane.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym dzieci są po prostu szczęśliwe, a rodzice pewni, że ich największe skarby są dobrze zaopiekowane.

• Odkrywanie talentów

Organizujemy zajęcia i eksperymenty, podczas których dzieci mogą odkrywać swoje talenty i rozwijać 8 rodzajów inteligencji wg Howarda Gardnera

• Indywidualne podejście

Według H. Gardnera każdy człowiek rodzi się wyposażony we wszystkie rodzaje inteligencji, różnimy się jednak predyspozycjami do ich rozwijania.

• Wsparcie

"Jedynie dzieci wiedzą, czego szukają"
    (Antoine de Saint ~ Exupéry, Mały Książę)

My je tylko w tym wspieramy i poprzez zabawę uczymy jak dojść do celu...

• Harmonijny rozwój

Naszą misją jest wszechstronny, harmonijny rozwój dziecka, zgodny z jego własnym potencjałem, możliwościami i potrzebami.

• Współpraca z rodzicami

Współpracujemy z rodzicami, aby wspólnie ukształtować wrażliwe i kreatywne dziecko o niepowtarzalnej osobowości.

"Dzieci mają wręcz cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko, w co tylko zapragną." ~ Jean Cocteau

Tworzymy ciepłe miejsce dla lepszego rozwoju wszystkich dzieci.

Mam dwójkę dorosłych już dzieci, gdy były małe w pełni poświęciłam się ich wychowaniu. Wspólnie przeżyliśmy wiele pięknych, czasami trudnych, ale najczęściej wspaniałych chwili w różnych miejscach edukacji.

W swoim życiu zawodowym w ostatnich siedmiu latach stworzyłam i prowadziłam według autorskiej koncepcji małą, ukochaną przez dzieci, szkołę podstawową.

Praca z dziećmi i na rzecz dzieci jest tym co kocham i co czuję jako swoje powołanie. Zajęcia, które prowadziłam były uwielbiane przez dzieci i… przeze mnie.😊

Jestem pedagogiem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, trenerem, terapeutą pedagogicznym i doradcą zawodowym

Pierwszym pytaniem jakie zawsze zadaje rodzicom brzmi: „Co możemy zrobić dla lepszego rozwoju Twojego dziecka?”

W przedszkolu uczymy poprzez zabawę. Uśmiech, radość i szczęście dziecka jest celem i największą nagrodą nie tylko dla każdego rodzica, ale także i dla nas nauczycieli.

Nasze Przedszkole to miejsce, do którego Twoje dziecko będzie co rano biegło z ochotą.

Jeśli chcesz zobaczyć swoje dziecko, jak codziennie, radośnie odkrywa świat, swoje talenty i wszystko to co powoli umieć powinno - zapraszam do nas!

Katarzyna Kreft – dyrektor przedszkola

• Zabawa i rozwój

Łączą się w jedno radosne doświadczenie

• Zdrowe posiłki